Pierwsza polska strona w pełni poświęcona tematyce skryptów ERM


Dodatki
Wszystkie patche, poprawki które stworzyłem lub zmodyfikowałem. Przed instalacją (niektórych komponentów) należy zapoznać się z instrukcją dostępną w dziale opisy.

Patche do edytora map WoG
Odnośnik  Patch do edytora map WoG ZxMapEdPatch_3.3pl
Kolejna polska wersja patcha do edytora map WoG. Pozwala dodawać nowe stworzenia (artefakty) do bohaterów, miast, garnizonów, puszek Pandory. eksportować i importować minimapę, modyfikować obiekty... W aktualnej wersji poprawiono niektóre błędy w poprzednich wersjach. Opis w dziale opisy. Oryginalną (anglojęzyczną) wersje tego pliku można znaleźć na oficjalnej stronie WoGa: http://wog.celestialheavens.com/en/download/utilities/ lub na stronie autora http://sites.google.com/site/sergroj/wog#TOC-Map-Editor-Patch-v3.3

Pobierz
Pobrano:3708Odnośnik  H3WMAP_XP
Niewielki patch "odświeżający" wygląd edytora map WoG. Działa WYŁĄCZNIE na spaczowanej wersji edytora map. Oczywiście zmiany wyglądu zauważą tylko posiadacze systemów Win XP.

Pobierz
Pobrano:1435

Odnośnik  Pliki do patcha edytora map dla nowych ulepszeń
Pliki wymagane do poprawnego działania edytora map gdy używamy moda Nowe Ulepszenia Pliki PO zainstalowaniu powyższego patcha należy przekopiować do katalogu Data.

Pobierz
Pobrano:1733


Programy
Odnośnik  Konwerter map WoG 1.1
Aktualnie w sieci można znaleźć dwa rodzaje map WoG. Pierwsze zapisane są w formacie zwykłego WoGa (3.58), drugie w (pod)formacie patcha do edytora map. Aby uniknąć crash'y podczas modyfikacji mapy jak i podczas gry (rzadko) wynikających z konfliktu formatów należy zastosować ten konwerter. Program należy przekopiować do katalogu z grą.

Pobierz
Pobrano:1681Odnośnik  Program do edytora map WoG - Pędzle przeszkód 3.2
Najnowsza edycja popularnego narzędzia w postaci oddzielnego programu. Pozwala generować różne typy obiektów terenu np. TYLKO Góry lub tylko lasy, wzgórza bez innych obiektów. Bardzo użyteczny dla każdego mapmakera. Pozwala oszczędzić naprawdę mnóstwo czasu. Aktualna wersja współpracuje z patchem do edytora map. Dzięki temu możemy uniknąć błędów przełączając między trybem generacji losowych map oraz normalnym do generowania przeszkód.

Pobierz
Pobrano:1653
Odnośnik  ERM Scripter pl beta
Piszący skrypty często używają ERM Scriptera.
Niestety program w angielskiej wersji sprawia problemy jeśli chce się używać polskich znaków. Oto spolszczona wersja nie sprawiająca problemów uzyskaniem niektórych liter.
Wystarczy podmienić plik. Uwaga! Jeśli nie posiadamy ERM Scriptera należy najpierw zainstalować jego angielską wersję.

Pobierz
Pobrano:1584

Odnośnik  Polska wersja programu Defmaker_pl
Polskie tłumaczenie programu Defmaker mojego autorstwa. Dzięki niemu można modyfikować pliki Def z animacjami stworzeń, obiektów itp.

Pobierz
Pobrano:1109

Odnośnik  COPYMAP - program do kopiowania fragmentów map
Program znany chyba wszystkim. Dodałem do niego kilka plików ułatwiających pracę z nim. Dokładna instrukcja w dziale opisy.

Pobierz
Pobrano:1197
Poprawki i spolszczenia do WoGa
Odnośnik  3.58f Script Update pl v1.0
Jest to polska wersja aktualizacji skryptów Wogifikacji oparta w znacznej części na spolszczeniu WoG 3.58F stworzonej przez Avatara. Po ściągnięciu wypakowujemy archiwum i kopiujemy plik script_updatepl.wog do katalogu UPDATE i uruchamiamy program H3wUpd.exe. Poprawna kolejność instalacji w tym wypadku to: WoG3.58F-->WoG3.58Fpl-->Script Update pl v1.0. Aby mieć WoGa w pełni po polsku należy więc najpierw zainstalować WoGa 3.58Fpl.

Pobierz
Pobrano:2809Odnośnik  Kilka poprawek do WoGa
Pakiet składający się z kilku plików poprawiający, niektóre błędy WoGa. m.in. Błędy w biografiach dowódców oraz bug z związany z Gniazdem Nag, a występujący jeszcze w poprzednich częściach gry. Plik należy wypakować do katalogu Data.


Pobierz
Pobrano:2042Odnośnik  Poprawione czcionki
Czcionka naprawiająca błąd powodujący, że nie można było rozpoznać liczebności wojsk wroga oraz przy niektórych zaklęciach brakowało ilości many potrzebnej do rzucenia. Ta wersja poprawiona przeze mnie jest w pełni czytelna. Plik wklejamy do katalogu Data z WoGiem.

Pobierz
Pobrano:2138Odnośnik  Poprawiony wygląd Diamentowego smoka patch
Zawiera poprawioną animację Diamentowego smoka (naprawia błąd w wyświetlaniu cienia) oraz poprawioną animację Chłopa (Niebieski kwadrat na twarzy) Plik należy rozpakować i zawartość przekopiować do katalogu Data w folderze z grą. Następnie uruchamiamy plik replace.bat

Pobierz
Pobrano:1403


Inne
Odnośnik  Zestaw ikonek ze stworami WoGa
Co tu dużo pisać po prostu (mini)zestaw ikon. :)

Pobierz
Pobrano:1459


© 2005-24 Gildia ERM Kopiowanie, powielanie, modyfikowanie i publikowanie materiałów z tej strony bez zgody autora zabronione.
Powered by Altair