Pierwsza polska strona w pełni poświęcona tematyce skryptów ERM


Skarbnica map
Tutaj znajdują się mapy stworzone przeze mnie (Altaira) oraz te nadesłane do Gildii ERM. Wszystkie zawierają skrypty działające pod WoGiem 3.58F

Mapy stworzone przeze mnie
Odnośnik  Mapa - Test skryptów
Jak sama nazwa wskazuje jest to mapa testowa demonstrująca działanie skryptu LERM 6.0. Można się z niej nauczyć w jaki sposób edytować niektóre obiekty.

Pobierz
Pobrano:1127

Odnośnik  Skrzynie skarbów2.0
Nowa mapa działająca pod pakietem 5.1.4 Do prostych nie należy. Proszę tylko aby grać z dedykowanymi ustawieniami (plik ustawienia51.var należy przekopiować do katalogu data).

Pobierz
Pobrano:1037

Odnośnik  Mapa - Mithrilowa Wojna
Najnowsza mapa mojej produkcji. Zawiera pakiet skryptów 4.0 oraz LERM. Z pewnością grając w tą mapę nie można się nudzić.

Pobierz
Pobrano:1317

Odnośnik  Lądy i wyspy
Trudna ciekawa mapa. Zastosowałem w niej nieoficjalne skrypty mojego autorstwa. Do mapy dołączone są wszystkie potrzebne pliki oraz instrukcja, dzięki której łatwo można zorientować we wszystkich opcjach.

Pobierz
Pobrano:1111

Odnośnik  Mapa - Kraina Potworów
Ciekawa mapa. Zastosowany został w niej pakiet skryptów 2.0 Występują na niej wędrowne stworzenia, nowe obiekty... po prostu trzeba zagrać.

Pobierz
Pobrano:1175

Odnośnik  Mapa - Dolina szmaragdowej rzeki 1.2
Naprawdę "ładna" mapa z zastosowanym najnowszym (z pakietem skryptów 3.0) Zastosowano m.in. skrypt LERM 3.2 który sprawia, że gra nie do końca jest przewidywalna ;) Dodany jest tu także skrypt ulepszona nekromancja 1.2... Skrypt jest oczywiście w oddzielnym pliku dlatego należy przekopiować go razem z mapą do katalogu Maps.

Pobierz
Pobrano:1135


Mapy nadesłane do Gildii
Odnośnik  Kampania Nowy Początek
Mapka nadesłana do Gildii przez Antaresa. Jest to kampania, a raczej zbiór 3 scenariuszy fabularnie ze sobą połączonych. Wykorzystuje pakiet skryptów 6.0 więc nie WoGifikować! :)
Oto opis: "Akcja dzieje się w Erathii sto lat po jej zniszczeniu. Podczas kataklizmu wiele stworzeń uciekło przez portale ale równie dużo zostało i schronili się w górach gdzie fala uderzeniowa nie dotarła. Z popiołów powstały legiony nieumarłych, a na ich czele staną lisz o imieniu Set. Ogłosił się władcą Erathii i spadkobiercą Sandra. Erathianie byli za słabi by stawić czoło Setowi więc podbił ich i stali się jego niewolnikami. Po stu latach niewolnik Spart dołącza się do rebeliantów i szybko zdobywa ich szacunek oraz ogłaszają go nowym królem Erathii i wybucha wojna".

Pobierz
Pobrano:987

Odnośnik  Władca pustyni
Kolejna mapka autorstwa Tilogoura. Opis: "Twój statek robił się na jednej z wysp w której rządzi władca pustyni zwany Zeerphem. Zeerph zawarł przymierze z przebywającymi tu Nekromantami. Żeby przetrwać musisz pokonać władcę pustyni i jego sojuszników zanim wezwie posiłki."
Mapkę należy przechodzić bohaterem który jest dostępny na początku gry [Christian]

Pobierz
Pobrano:1118

Odnośnik  Powrót Gerarda
Mapa przysłana do Gildii przez Gindena. Została stworzona przy pomocy najnowszego patcha do edytora map. "Gerard jest uwięziony przez demony w małej dolince. Nagle przychodzi pomoc.". Mapę oceńcie sami.

Pobierz
Pobrano:984

Odnośnik  Mapa - Ostateczne starcie
Interesująca mapa z własnymi skryptami przysłana do Gildii przez Tilogoura.
(...) “Elfy ludzie i stworzenia gór zawiązały sojusz przeciwko Nekromantom Aby wygrać musisz zdobyć wszystkie księgi magii[ognia,ziemi,powietrze i wody]”

Pobierz
Pobrano:972

Odnośnik  Mapa - Zło się z-b-l-i-ż-a
Kolejna mapa Tilogoura. Oczywiście ze skryptami. Oto opis:
(...) “Nastały ciężkie czasy Zło zaatakowało z wszystkich stron! Razem z garstką ocalałych musisz oczyścić krainę ze zła”

Pobierz
Pobrano:982


© 2005-24 Gildia ERM Kopiowanie, powielanie, modyfikowanie i publikowanie materiałów z tej strony bez zgody autora zabronione.
Powered by Altair